Video prezentace

Výroba videoprezentace je smyslově nejzřetelnějším způsobem reklamy. Letáky či dopisy bývají vyhozeny, naproti tomu pravděpodobnost zahození DVD nosiče je velmi malá. DVD prezentace nadchne svým designem, přehledností, je dynamická a proto má na potencionálního zákazníka silný psychologický vliv.

Je dokonalým přehledem potřebných a konkrétních informací. Dá se využít nejen jako promo DVD rozdávané klientům, ale v poslední době je hojně využívána jako nedílná součást prezentace, promítaná na televizních obrazovkách v provozovnách, střediscích, obchodech a ve veletržních stáncích.

Tento způsob reklamy je snáze zapamatovatelný a zpravidla je archivován klientem pro budoucí použití. Jeho výroba bývá smysluplnější, než barevné reklamní tiskoviny. Tento způsob prezentace je vhodný zejména pro firmy, společenská a sportovní centra, restaurace, kulturní domy, školy, města, pamětihodnosti, hotely, cestovní kanceláře. Je hojně využívaný také pro selfpromotion, ať už začínajícími modelkami, herci nebo zpěváky, tak i již produkujícími umělci.

Poptávkový formulář

Persa a.s. Martin motors Robert Štipka

 

 

Bližší informace o výrobě VIDEOPREZENTACE

tento formát obsahuje:

  • natáčení (včetně materiálu a pronájmu zařízení)
  • editaci (střih prezentace)
  • stavbu díla (tvorba koncepce, textu komentáře, vč. psychologické analýzy dopadu na cíleného diváka)
  • nahrávání komentářů (profesionálními hlasy a to vč. možnosti jazykových mutací)
  • finalizaci (úpravy zvuku, barevné korekce, titulkování, grafika, závěrečný rendering, výrobu DVD nosiče, základní multiplikace – 5ks)

Naše společnost se nezabývá multiplikací nosičů ve velkém. Nabízíme Vám proto kompletní výrobu MATRICE Vaší prezentace, a tím Vám i šetříme náklady na zprostředkovaní této služby díky Vaší vlastní volbě multiplikátora. Pokud ovšem budeme požádáni, multiplikaci Vám rádi zajistíme.

Kromě prezentace na DVD nabízíme i stream verzi uploadovanou na serverech YouTube, Vimeo, Zkouknito...apod., generující také mj. html script pro embed (implementaci) videa do Vašich webových stránek, nebo pro zasílání linku na video Vašim klientům po internetu, bez nutnosti ukládat data na Vašem webovém prostoru, nebo zasílat velké objemy dat klientovi - s okamžitým spuštěním po kliknutí na stránkách v Java prostředí s intuitivními ovládacími prvky.

Pro zpracování projektu Vás prosíme o následující:

  • informace o formátu prezentace (zda-li má být video editováno ve formátu 4:3, nebo v moderním 16:9)
  • kontaktní osobu, která bude mít čas s námi komunikovat o všech záležitostech při výrobě video-prezentace a bude mít kompletní informace o celém projektu v zájmu zadavatele, bude nám moci dodat texty, loga apod.
  • podkladové materiály pro editaci komentáře
  • vyjádření o speciálních přáních (preferujete-li mužský, či ženský hlas, konkrétní hudbu, Vámi navrženou grafiku aj.)

V ceně je zahrnuta 1 „korekční předváděčka“, při které se ladí výsledný produkt.

Naše společnost si ve většině případů nenárokuje žádné tantiémy, ani jiná práva výrobce. Produkt si koupíte s kompletními právy na prezentaci kdekoli po území České republiky i zahraniční, s možností projekce od veletržních obrazovek po celostátní TV.

Cena se odvíjí od natáčecích dnů a techniky, složitosti grafiky, délky textu, mluveného slova, cizojazyčných mutací, nákladů na cestovné …apod.