Naše videa

Zde Vám nabízíme několik ukázek našich videoprezentací a dokumentů:

Sto zvířat

Rozptýlení pro zvířata

dokument a prezentace CD Sto zvířat - Rozptýlení pro pozůstalé

La Sophia

Festival La Sophia 2009

Dokument o 2. ročník festivalu LA SOPHIA, který se konal 27. 6. 2009 v zahradách zámku Dolní Beřkovice, za účelem propagace nadační činnosti LA SOPHIA a pro výtěžek, který je určen pro vzdělávání a podporu talentovaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.

MILADA

MILADA

Dokument o divadelním představení J. Pokorného z divadla Na Zábradlí MILADA (Pavel Liška, Josef Polášek, …ad., režie: Jiří Ornest)

DJ Mersi

DJ Mersi

self-promotion českého DJ známého z kapely DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND

TALENT LA SOPHIA 2009

Talent La Sophia 2009 – finálový večer

dokument mapující finálový večer 1. kola projektu TALENT LS ze dne 25. 5. 2009 v divadle Blaník – hudební soutěž Yvetty Blanarovičové a Občanského sdružení La Sophia pro děti z dětských domovů a ze sociálně znevýhodněných rodin.

CZECH FOOD CUP 2010

CZECH FOOD CUP 2010 – FINÁLE

Jeden ze série 6 dokumentů soutěže CZECH FOOD CUP 2010 gastronomické soutěže pro celou Českou republiku pořádanou agenturou CZECH TOURISM.

Persa a.s.

Persa a.s.

prezentace společnosti zabývající se kovovýrobou a strojírenstvím

KOMPLEX ESCOBARAS

KOMPLEX ESCOBARAS

Prezentace KOMPLEXU ESCOBARAS – zábavního centra s kasínem, restaurací, stylovou vinárnou, kulečníkem, fotbálkem, dobrým jídlem a pitím, pivem z tanku a spoustou možností vyžití od svatby po sledování velkoplošného plátna či turnaje.

Martin motors

Martin Motors

Prezentace společnosti LumOris - předvedení čínského automobilu CEO do prodeje v České republice

Moderní škola

Moderní škola

prezentace ZŠ Na Chodovci v Praze

Josla

Josla - fit park

Prezentace společnosti JOSLA Fitpark s.r.o., která se zaměřuje na dovoz a prodej fitness přístrojů určených pro venkovní využití. Zařízení ve fitparcích jsou speciálně navržena a konstruována pro tu část dospělé populace, která upřednostňuje sportovní vyžití jednoduchou formou a bez velké námahy.

Robert Štipka

ROBERT ŠTIPKA – trenér

Prezentace (self-promotion) Roberta Štipky – trenéra koní, pocházející z cirkusové rodiny, která se zabývá koňským výcvikem již 4. generaci.

Asonance

Asonance

Jediný počin společnosti A POPPULAR STUDIO, který nebyl na zakázku a nemá nic společného s komerčním videem. Asonance se dá jednoduše popsat jako klip k poezii o třech obdobích lidského života pohledem jediného věku.